• Call Support 0086-13938580592

Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Кои се вашите цени?

Нашите цени се предмет на промена во зависност од вашиот вистински цел количина и други пазарни фактори. Ние ќе ви испратиме ажурирана ценовникот по вашата компанија да не контактирате за повеќе информации.

 

Дали имате минимум цел количество?

Да, ние бараме сите меѓународни налози да имате тековен минимум цел количество. Ако сте во потрага да се препродава, но во многу помали количини, ви препорачуваме да проверете го нашиот веб сајт.

Може да ви дадат соодветната документација?

Да, ние бараме сите меѓународни налози да имате тековен минимум цел количество. Ако сте во потрага да се препродава, но во многу помали количини, ви препорачуваме да проверете го нашиот веб сајт.

Што е просечната времето за води?

За примероците, главниот пат во рок од 7 дена.

За масовно производство, олово време е 20-30 дена по добивањето на уплатата на аконтацијата. Освен во следниве два случаи, ние ќе ја испорача стоката што е можно поскоро;

(1) неконтролирано фактори како што се кинеската празници.

(2) Персонализација на машини и опрема е потребно време за да се произведе.

Какви видови на начини на плаќање не ги прифаќате?

Можете да ја изврши исплатата на нашата компанија банкарска сметка, ТТ, или Western Union.

Ако ви треба прилагодите машини, треба да се плати 30% депозит однапред.

Што е со гарантен рок?

Гарантниот рок е 1 година, освен потрошни делови. Нашата заложба е на ваше задоволство со нашите производи. Во гаранција или не, тоа е културата на нашата компанија да се обрати и да ги реши сите прашања на клиентите за задоволство на сите.

Може да ви гарантира безбеден и осигурување испорака на производи?

Да, ние секогаш се користи пакет извоз на високо квалитетни.

Од страна на морето, авион, курири, тоа е во зависност од нарачката и вашите барања.

Пакување во дрвена кутија, како стандарди за извоз или како барање на клиентите.

Секое парче од дрво обвиткана околу пластична фолија.

Ако нарачки на клиентите во големи количини, ние ќе се направи палети бесплатно.

Како за такси превозот?

Превозот цена зависи од начинот на кој ќе изберат да добие стока. Експрес испорака е нормално најмногу најбрзиот, но, исто така, најскапиот начин. Точно превозот цена може да се пресмета само за вас, ако се знае детали за Сума, тежина и начин. Ве молиме контактирајте не за повеќе информации.

добредојдени да ја посетите нашата веб страница. Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете ми порака тука. Нашиот персонал ќе стапат во контакт со вас веднаш штом ќе ја видите вашата порака.